Blog > Komentarze do wpisu

Rady dotyczące zakupu klatki

Nie oszczędzajmy, tam gdzie nie ma potrzeby. Klatka jest zakupem jednorazowym na dłuższy czas i powinna spełniać wymagania naszego włochatego kolegi.

Klatka nie powinna stać w pomieszczeniu, w którym temperatura spada poniżej 15 C, gdyż w tych warunkach chomik zapada w sen zimowy.

Klatka z kilkoma piętrami daje małemu mistrzowi wspinaczek duże pole do popisu.

Klatki dla świnek morskich i królików nie nadają się z powodu zbyt dużych odstępów między prętami. Mały chomik uciekłby z niej natychmiast.

Pamiętajmy o tym, że w pierwszym rzędzie klatka ma spełniać wymagania chomika. Dla niego wygląd i kolor nie mają znaczenia.


 

środa, 14 sierpnia 2013, zuziakenig

Polecane wpisy

  • 30 grudzień 2013

    Młode chomiki mają już 2 tygodnie. Swobodnie chodzą po akwarium i jedzą już normalny pokarm dla chomików. nauczyły się pić z poidełka i są już przyzwyczajone do

  • 16 grudzień 2013

    16 grudnia około godziny 14.00 na świat przyszło pięć małych chomiczątek chomika dżungarskiego. Chomiczki po tygodniu zaczęły samodzielnie wychodzić z gniazda.

  • Chomicze urodziny

    Jutro mój chomik obchodzi urodziny. Jest to chomiczka Mysia i kończy jeden rok. Szykuje się impreza w chomiczym stylu :P Mysia się ucieszy jak złożycie jej życz

Komentarze
bonnemorta
2014/12/05 08:33:23
genialna klatka